Co je Microsoft Office 365 s 1TB místa zdarma na OneDrive za 45Kč na měsíc

Microsoft Office je nejrozšířenějším kancelářským balíčkem, nový způsob předplatného přináší hned několik výhod pro všechny uživatele.

0

Office 365 je služba založená na formě předplatného. Obsahuje kompletní balíček kancelářských aplikací Word, Excel, Powerpoint, dále 1TB volného místa na internetovém úložišti OneDrive a předplacených 60 minut volání měsíčně přes Skype zdarma. Je určená jak pro firmy, tak pro jednotlivce. Firemní Office 365 nabízí navíc aplikace speciálně uzpůsobené pro skupinovou práci.

 

Proč používat Office 365?

Pro běžného uživatele má Office 365 hned několik výhod. Zatímco dodnes většina z nás kupovala velmi drahou doživotní licenci ke konkrétní verzi Office, předplacený balíček se vztahuje na všechny nejnovější verze, předplatit si ho lze pouze na dobu, kdy sadu využíváte. Důležité je také volné místo 1TB na OneDrive pro ukládání fotografií a dokumentů, záloh počítače nebo mobilu a synchronizaci mezi nimi. Vzhledem k ceně balíčku se jedná o nejvýhodnější nabídku cloudového úložiště na trhu. 

Pro mobilní zařízení je Office zdarma automaticky, pokud ale chcete používat Continuum, po vypršení zkušební verze Office na velkých displejích nebude fungovat. Office 365 je nutný i pro všechny tablety s úhlopříčkou displeje větší než 9 palců (limit Microsoft zřejmě příští rok sníží na 7,9 palců). Bez zaplacení předplatného slouží Office pouze pro čtení, nikoliv pro editaci.

 

Ceník

 Typ balíčku  Co obsahuje?  Cena
Office 365 pro jednotlivce

1 sada Office pro PC nebo Mac 

1 TB na OneDrive

60 minut na pevnou linku přes Skype

189,99 Kč měsíčně

nebo

1899 Kč ročně

Office 365 pro rodiny

5 x sada Office pro PC nebo Mac včetně možnosti sdílení licence ostatním uživatelům

Pro každého majitele licence 1 TB na OneDrive a 60 minut na pevnou linku přes Skype

269,99 Kč měsičně

nebo

2699 Kč ročně

Office 2016  1 sada Office pro PC nebo Mac  4099 Kč (jednorázová platba)

 

Ušetřete s kamarády s rodinnou licencí

Pro jednotlivce může být částka přesto poměrně vysoká, ideální variantou je využít rodinné předplatné až pro pět počítačů. Nemusí ale jít vždy o rodinu, domluvte se s kamarády a společně se složte na roční poplatek, ve výsledku vychází jedna licence na cca 55Kč měsíčně pro každého. To už je stejná částka, kolik stojí nejlevnější samostatný tarif pro OneDrive (ceník) a Office je bonus navíc. U různých prodejců lze navíc roční licenci zakoupit ve slevách okolo 2000Kč/rok, tedy pro jednoho asi 35Kč/měs.

Office 365 je na 1 měsíc zdarma, po upgradu na Windows 10 nabízejí některá zařízení až 3 měsíce. K využívání služby je za potřebí účtu Microsoft, platné platební karty, počítač s Windows 7 a vyšším nebo nejnovějším OS X.

Zachraňte svých 30GB zdarma na One Drive jedním kliknutím!

Současní majitelé úložiště OneDrive získali se všemu bonusy 30GB zdarma. Vzhledem k chystanému masívnímu zdražení od 1.2.2016, mohou využít nabídku předplatného Office 365 na první rok zdarma, pokud mají zaplněno více než 5GB. 

Patří do rubriky: Microsoft
Upravit
comments powered by Disqus