Na TechFans.cz právě testujeme žhavé novinky Nokia 8 i Sony Xperia XZ1

Sledujete naše TechFans? Právě teď si můžete každý den přečíst, co si myslí o Nokia 8, Sony Xperia XZ1 nebo Samsung Galaxy S8 Plus.

0

TechFans.cz přináší každý den formou jednoduchých příspěvků zkušenosti běžných uživatelů a jejich názory na testované přístroje. Vybraní nadšenci mobilní techniky zkoušejí právě teď nejnovější Nokia 8 s Androidem, Samsung Galaxy S8 Plus a Sony Xperia XZ1.

 

V TechFans si střídáme telefony každé dva týdny, ve spolupráci s Mobilpohotovost vybíráme zajímavé novinky nebo prověřené oblíbené modely. Pomůže vám v rozhodování, zda si mobil pořídit, zjistíte, jaký názor na něj mají lidé jako vy. Neodborně, ale zato nadšeně.

Kde najdete TechFans

TechFans můžete sledovat přímo na našem webu pomocí odkazu v menu vpravo nahoře nebo na adrese www.techfans.cz, kdo má rád Twitter, může sledovat naše testery pomocí hastagu #TechFans, přidat si náš můžete také na speciální stránce Facebooku

 

V pravém sloupci stránky TechFans najdete přehled aktuálně testovaných přístrojů, kliknutím na něj otevřete celou historii příspěvků a názorů.

 

Přidat se můžete i vy. TechFans jsou otevření všem nadšencům. Pokud vás vybereme, můžete testovat mobily a techniku s námi.  

Patří do rubriky: Windows Recenze telefonů
Upravit
comments powered by Disqus