Odebírejte tipy, triky a návody zdarma se službou TechLive do mobilu

TechLive do mobilu rozesílá zdarma přes WhatsApp tipy na ovládání a nastavení, o nových verzích Android, aktualizacích i nových aplikacích nebo akcích na Google Play. 

0

Informační služba TechLive do mobilu přináší zdarma informace, které se mohou hodit každému uživateli. 

 

Zasíláme užitečné tipy a triky, aktualizace důležitých aplikací nebo nastavení, informujeme o zvýhodněných cenách aplikací v Google Play. Vyhýbáme se běžným novinkám, ty najdete na našem webu, Facebooku nebo Twitteru.

A to vše zdarma asi 1x za týden, maximálně však jeden tip za den. Využíváme službu Vysílání WhatsApp, náš systém bude znát jen vaše telefonní číslo a případně přezdívku, kterou si ve WhatsApp nastavíte. Nikdo další vaše číslo ani jméno neuvidí, odběratelé spolu nemohou vzájemně komunikovat, nezobrazují se žádné jiné zprávy, pouze přijímají informace od nás.

 

Pokud už používáte WhatsApp, je přihlášení velmi snadné:

  1. Uložte si náš tel. 607 67 09 79 do kontaktů a pojmenujte ho Android Centrum
    (musí zůstat trvale v kontaktech)
  2. Odešlete nám ve WhatsApp text START ANDROID 
  3. Vyčkejte potvrzení o přečtení dvěma fajfkami a jste přihlášeni!

Pokud už o zprávy nebudete mít zájem, pošlete nám text STOP a my vás ze seznamu vyřadíme nebo si smažte naše číslo z kontaktů. 

 

Neposílejte nám zprávy, nemůžeme odpovídat, pro dotazy využijte prosím naší Facebook online poradnu

 

Pokud WhatsApp nemáte, můžete si ho nainstalovat z Google Play, je zdarma, nevybíjí baterii a ozve se vám notifikacemi jen když vám pošleme nějaký tip. 

Patří do rubriky: Doporučené střed
Upravit
comments powered by Disqus