Předplatné Deezer Premium+ zdarma na 3 měsíce, jak stáhnout hudbu do mobilu

Deezer je jedinou hudební aplikací optimalizovanou pro Windows Phone 8 i Windows 10. Poradíme vám, jak získat nabídku prémiových služeb na tři měsíce zdarma. 

0

Deezer je hudební knihovnou více než 40 milionů skladeb, kterou můžete stáhnout a poslouchat ve svém počítači i mobilu. Pokud se rozhodnete pro předplatné 160Kč měsíčně, získáte možnost nahrát si svou úplnou hudební knihovnu z počítače, offline stahování hudby do mobilu a počítače a neomezené možnosti přehrávání. 

Deezer můžete spravovat z aplikace pro Windows Phone i pro Windows 10 nebo se přihlásit přes webové rozhraní na deezer.com. Po registraci získáte 14denní zkušební období se všemi funkcemi. 

 

Během 14 denního zkušebního období si vytvořte playlisty a stáhněte všechnu svou oblíbenou hudbu do mobilu, zůstane uložená offline i po vypršení zkušební doby. 

 

Po vypršení zkušební doby můžete hudbu stahovat jen do svých původních offline playlistů, ty však bude možné přehrávat jen v náhodném pořadí. Omezená bude možnost přeskakovat skladby, které budou proloženy reklamami. Deezer je však i přesto použitelný bez předplatného. 

 

Všichni studenti s kartou ISIC mají dostupnou nabídku předplatného Deezer Premium+ s 50% slevou.

 

Jak získat předplatné Deezer Premium+ zdarma na tři měsíce

Zákazníci britského operátora Tree získávají automaticky prodlouženou nabídku Premium+ zdarma na 3 měsíce. Abyste mohli nabídku využít i vy, potřebujete virtuální britské tel. číslo a přístup na web pomocí VPN. 

  1. Nainstalujte si do prohlížeče Chrome doplněk Hola!, který vytvoří virtuální připojení z Británie.
  2. Přejděte na stránku try.deezer.com/three-web, kde se zobrazí nabídka Premium+ na 3 měsíce zdarma. 
  3. V pravém horním rohu Chrome klikněte na ikonku Hola a vyberte vlaječku Velké Británie. Po získání předplatného nezapomeňte zase Hulu deaktivovat. 
  4. Znovu otevřete stránku try.deezer.com/three-web/ 
  5. Klikněte na „Start 3 months free“, přihlašte se svým účtem Deezer nebo se registrujte jako nový uživatel a klikněte na „Activate my 3 months free“. 
  6. Existují služby, které umí přijmout SMS z virtuálního tel. čísla. Jednou z nich je www.receive-sms-online.info, Deezer hlídá číslo příjemce, proto možná budete muset vyhledat službu s jiným tel. číslem, které ještě nebylo využito. 
  7. Zadejte přidělené virtuální číslo do formuláře a odešlete si ověřovací kód. Na stránce služby se zobrazí během chviličky. Opište ho do formuláře na Deezer a potvrďte. 
  8. Získali jste předplatné na 3 měsíce zdarma. Kdykoli ho ve svém profilu Deezer můžete zrušit nebo ho nechat automaticky vypršet, protože Deezer se pokusí strhnout platbu z neexistujícího virtuálního čísla a službu sám ukončí. 

 


Stahujte zde

Patří do rubriky: Windows Počítače a tablety
Upravit
comments powered by Disqus