Uvolněn oficiální update Windows 10 Mobile 10586.107 pro veřejnost

Microsoft začal uvolňovat další kumulativní update mobilního systému. Zahrnuje všechny změny posledních buildů, které v posledních dvou měsících testovali Insideři. 

0

Další kumulativní update Windows 10 Mobile označený 10586.107 zahrnuje všechny opravy předchozích buildů, které prošly testovacími kruhy Windows Insider. Celkově lze shrnout, že přinášejí především zvýšení výdrže baterie, výrazné zrychlení systému a jeho stability a několik tisíc dalších oprav.

 

Stále nebylo opraveno vkládání zavináče po použití kopírování přes schránku (přepněte si pro napsání na AJ klávesnici), někteří majitelé Lumia 950 nemají zatím na 100% funkční propojení handsfree přes BT. 

Konkrétní změny jsme popisovali v recenzích jednotlivých buildů během testování:

Oficiální aktualizace je postupně uvolňována pro všechny modely s Windows 10 Mobile, aktuálně Lumia 950/XL a Lumia 550, s touto verzí dorazí také novinka Lumia 650, jejíž prodej startuje na vybraných trzích v tomto měsíci a k nám by měla dorazit koncem března. 

 

Stále však není jistý termín uvolnění pro starší modely, ačkoliv oficiální Facebook Microsoft Lumia Mexico včera oznámil termín zahájení na 29.února 2016. Více podrobností a termín oznamujeme v tomto článku trvale umístěném na titulní straně.

Patří do rubriky: Windows Windows 10 Mobile
Upravit
comments powered by Disqus