Velká aktualizace galerie Microsoft Fotky s grafickým editorem a změnou vzhledu

Microsoft Fotky dostávají zásadní aktualizaci s novými funkcemi. Editujte fotky kreslením nebo vestavěnými filtry, nastavte si tmavý nebo světlý režim. 

0

Nová aktualizace fotogralerie přináší úpravy vzhledu aplikace, aktivní karta je nově podtrřená pro snadnější orientaci, nastavit si můžete světlý nebo tmavý režim prostředí. Změnou prošla i alba, hlavní fotografie nyní vytváří efektní pozadí pro první fotografie i nadpis. 

Rádi fotíte? Nahrajte vaši fotku do souboje v naší Fotoaréně

Velkou změnou prošel i grafický editor, v nabídce pod tlačítkem Upravit jsou k dispozici přednastavené filtry, které lze aplikovat na fotky, můžete využít funkci Kreslit pro malování do fotky nebo a automatické vylepšení. 

Fotogalerie vypadá pěkně zejména na počítači a tabletu, v mobilech je zatím k dispozici pouze pro Insidery a na její uvolnění stále čekáme. Přesto bychom ocenili, kdyby se v Microsoftu více než vylepšování vzhledu věnovali funkcionalitám.

Ačkoli ve Windows byla galerie první, která začala nabízet tagování a alba, stále není možné sdílet alba jinak, než pomocí odkazu, kde je lze pouze zobrazit, ale nikoli je zažřadit na vlastní OneDrive nebo dokonce do alb sdíleně přispívat jako v Phone nebo Androidu. 

Upravit
comments powered by Disqus