5 nejlepších čteček elektronických knih ebooks pro Windows telefony

0

Vybrali jsme 5 nejlepších aplikací pro pohodlné čtení ebook v mobilním telefonu s Windows. 

Pokud jste vášnivými čtenáři, potřebujete čtečku knih i v mobilu. Otestovali jsme pět nejpoužívanějších čteček pro Windows telefony. 

Bookviser Reader

Začínáme hned nejúspěšnější čtečkou pro Windows Phone s velmi povedenou grafikou, která dokáže přidat soubory z OneDrive, z mobilu nebo dokonce vyhledat knihu přímo z internetu. Bookviser nabídne spoustu nastavení, které vám pomohou přizpůsobit si funkce a vzhled i noční režim. Podporované formáty jsou fb2, ePub a txt.

 


Bookviser Reader stahujte zde

 

Coffee Reader

Na první dojem aplikace působí jednoduše, její výbava však patří mezi přednosti. Umožňuje přidávání knih z OneDrive, DropBox, Google Drive a dalších. Zatímco budete číst knihu, můžete si přímo z aplikace zapnout Wifi, připnout si knihu na plochu nebo si udělat poznámku. Formátů je v nabídce hned několik - fb2, ePub, mobi, txt a prc.

 


Coffee Reader stahujte zde

Legimi

Polská jednodušší čtečka, která nabídne spustu titulů zdarma ke stažení, vkládání knih z telefonu nebo z OneDrive a jednoduchý, přehledný design. Podporuje knihy ve formátu ePub.

 


Legimi stahujte zde

 

Tucan Reader

Poslední aplikace z naší nabídky je Tucan Reader, která se může pochlubit podporou spousty formátů (html, fb2, pdf, mobi, ePub, txt) a využitím mnoha úložišť, ze kterých je možno knihy otevřít(OneDrive, Dropbox, Google Drive, Yandex Disk). Graficky však není nejzdařilejší a uživatelé ji používají spíše jako záložní díky velké podpoře formátů. 

 


Tucan Reader stahujte zde

 

Amazon Kindle

Oblíbená čtečka knih má i svou Windows Phone verzi. Vyžaduje přihlášení Kindle účtem a umožňuje pouze čtení knih zakoupených přes Amazon, není tedy možné přidat si knihu z telefonu nebo cloudu. 


Amazon Kindle stahujte zde

 

FictionBookReader 

Na doporučení čtenářů v diskuzi doplňujeme povedenou čtečku, která má prostředí v češtině, umožňuje nahrávání knih z OneDrive i telefonu a nabízí široké možnosti přizpůsobení. 

 


FictionBookReader stahujte zde

Patří do rubriky: Windows Aplikace a hry
Upravit
comments powered by Disqus