7 skvělých jednoduchých videoeditorů zdarma do mobilu i počítače pro TikTok nebo youtube

Nahrávání videa na TikTok nebo youtube je stále populárnější. Vestavěné editory v aplikacích jsou však velmi jednoduché, poradíme vám, jak si lépe upravit nebo sestavit video i z fotek s efekty, přechody a hudbou. 

0

Nejlepší aplikace pro úpravu videa Tik Tok

Sekce v článku:

BeeCut
Videoshop
Magisto
Videoprojekce
VivaVideo
Quik
LightMV

 

BeeCut

BeeCut je bezplatný a velmi oblíbený editor videa pro uživatele Windows i Mac. Má nejen jednoduché uživatelské rozhraní, ale také přichází s výkonnými funkcemi pro editaci videa. Video můžete upravovat pomocí skvělých filtrů, přechodů, překryvných prvků, efektů PIP, textů atd. Podporuje až pět poměrů stran včetně 9:16 (portrét), 16: 9 (širokoúhlý), 1: 1 (Instagram video), 3: 4 (Taobao video) a 4: 3 (tradiční). I když nemáte žádné zkušenosti, můžete jej použít k vytvoření ohromujícího videa během několika minut!

BeeCut ke stažení

Videoshop

Druhou aplikací pro úpravu a přizpůsobení vašeho videa pro Tik Tok nebo Instagram je Videoshop . Tato aplikace je dostupná pro Android i iOS. Umožňuje přizpůsobit vaše video přidáním hudby, titulků, úpravou rychlosti videa a přidáním zvukových efektů, jako jsou zvuky zvířat, potlesk, výbuchy a další. Kromě toho lze také vyříznout části z videa, sloučit klipy, přidat filtry a přechody. Upravená videa můžete sdílet se svými přáteli přes Facebook, YouTube, Instagram, Snapchat atd.

 

Magisto

Další editor videa, který umí za pár minut vytvořit a upravit videa, se nazývá Magisto. Může zlepšit videa pro Tik Tok, narozeniny, svatby, selfie, podnikání, cestování a tak dále. Kromě toho umožňuje kombinovat videoklipy, fotografie, texty, hudbu, efekty a filtry do jednoho projektu. Vytvořená videa lze snadno sdílet na různých sociálních sítích.

 

VideoShow

Alternativním nástrojem, který vám pomůže s úpravou videa Tik Tok pro mobily, je VideoShow. Tento program může upravovat, rozdělit, sloučit, otáčet, duplikovat, rozmazat, zvládá přiblížení i oddálení a další. Umožňuje také přidávat texty, filtry, hlasové poznámky a upravovat rychlost videa. Aplikace je snadno použitelná a nemá omezení délky videa. Uživatelé mohou používat více než 50 motivů a vytvářet hudební videa nebo prezentace.

VivaVideo

VivaVideo je dalším z populárních video editorů pro Android i iOS. Umožňuje použít filtry, motivy, přechody, přidávat texty, nálepky a hudbu. Kromě toho obsahuje i další editační funkce, které můžete použít, například vyjmout, oříznout, kopírovat, sloučit, vytvořit koláž a další. Tento nástroj má snadno použitelné rozhraní, takže ho může využívat každý.

Quik

V neposlední řadě je bezplatný editor videa Quik, který může být vaším pomocníkem při editaci videí pro Tik Tok, youtube, Instagram a mnoho dalších. Tento program vám umožní vybrat si ze svých 23 stylů videa a přizpůsobit je oříznutím, přidáním textů, ikon emodži, rámečků a mnoho dalšího.

 

Mnoho uživatelů Tik Tok chce vytvořit videoprezentaci z fotografií, což umí skvěle  LightMV. Je to úžasný editor videa online s pokročilými funkcemi, má několik šablon, ze kterých si můžete vybrat. Kromě toho je tento program kompatibilní s různými zařízeními, včetně Windows PC, Mac OS, Android a iOS. 

LightMV ke stažení

 

Tip: Jak vytvořit úžasnou prezentaci na Tik Tok

  • Stiskněte tlačítko “Get Started” a vyberte šablonu pro svůj projekt. Pokud jste nerozhodli, kterou šablonu použijete, jednoduše ji zobrazíte kliknutím na tlačítko „Play“.
  • Poté klikněte na "Select“ a přihlaste se ke svému účtu. Můžete se zaregistrovat k účtu nebo se přihlásit pomocí jiných účtů, jako je Facebook, Twitter a Google+.
  • Chcete-li přidat fotografie, stačí kliknout na “Upload Photos” a vybrat soubory, které chcete do videa zahrnout. Pokud chcete, můžete na začátek a na konec videa přidat tituly.
  • Po dokončení klikněte na tlačítko "Produce“ a video uložte. Nakonec stiskněte tlačítko „Export a share“.
Patří do rubriky: Android Apple Windows
Upravit
comments powered by Disqus