Aktualizace Hudba Groove s prvními prvky designu Neon ke stažení

Vyzkoušejte si už dnes v Hudba Groove první prvky nového designu Neon, do kterého se Windows kompletně oblékne na podzim.

0

Microsoft postupně implementuje nové uživatelské prostřední systému Windows nazvané project Neon, nebo Acrillic. Toto prostředí obsahuje mnoho animací a průhlednost panelů v aplikacích a s příštím podzimním update Windows, zatím pracovně nazvaným Redstone 3, ho uvidíme i v systému. 

Nový design Hudba Groove už jsme popisovali, byl dostupný zatím pouze pro Insidery v testovacích verzích Windows, Microsoft ho nyní uvolnil do Store pro všechny s nainstalovaným jarním Creators Update. 

Právě přeráváno

Playlist

 

Ačkoli je nová Hudba Groove veřejná, na první pohled je vidět, že jde jen o ochutnávku a nejde o finální vzhled. Průhlednost menu není dokonalá, aplikace celkově působí nekonzistentně a od konceptu Microsoftu má ještě velmi daleko.

koncept Microsoftu projektu neon v Groovu

 

Můžeme však očekávat, že Microsoft bude uživatelské prostředí dále postupně uhlazovat a společně s průhledným systémem, novou nabídkou Start a implementací hubu Moji lidé do nástrojové lišty do sebe desegn hezky zapadne. 

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus