Aktualizace WhatsApp s vylepšenou rychlostí a nabídkou zábavných GIF obrázků

Nedávno jsme chválili Telegram Messenger za novou verzi a dnes můžete stahovat aktualizaci WhatsApp s nabídku GIFů přímo z klávesnice a dalším vylepšením. 

0

Každá aktualizace aplikace nám přináší radost, po novinkách v Telegram Messenger přenáší nové funkce z beta verze do oficiálního vydání i WhatsApp build 2.17.258. Nejviditelnější změnou je nabídka GIF obrázků přímo na klávesnici.

Nabídka animovaných obrázků je poměrně rozsáhlá, čerpá z databáze Facebooku, kterému WhatsApp už nějakou dobu patří. V gifech je možné vyhledávat podle klíčových slov. Nabídku otevřete kliknutím na iknku smajlíka, v dolní liště přibylo tlačítko GIF.

 

Nezapomeňte, že přes WhatsApp jsou stále v provozu naše tipy a návody pro Windows nebo Android, k jejichž odběru se můžete zdarma přihlásit.  

 

Seznam dalších vylepšení

Novinek je ale o hodně víc, tvůrci uvádějí především optimalizaci aplikace, která se rychleji spouští a odesílání libovolných souborů bez omezení, což byl zatím největší neduh služby. Protože používáme také aplikaci v počítači nebo webové rozhraní, pozorujeme i zde výrazně lepší načítání.  

  • Animované GIFy na klávesnici
  • Odesílání libovolných souborů 
  • Výběr více chatů kliknutím k levé hraně seznamu 
  • Zlepšená stabilita a rychlost spouštění

WhatsApp
Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus