AppoinTile - více událostí na dlaždici kalendáře Windows telefonu

0

AppoinTile nabízí propracovanou a editovatelnou dlaždici kalendáře pro telefony. Odstraní navíc případné problémy s obnovováním originální dlaždice ve Windows 10. 

Microsoft z neznámých důvodů vytrvale udržuje strohou dlaždice kalendáře Outlook, zobrazuje pouze nejbližší událost v příštích 24 hodinách. Ačkoli mu to zákazníci dlouhá léta vytýkají, neumožnil zobrazit více událostí ani ve Windows 10 Mobile. 

Řešením je letitá aplikace AppoinTile, která pracuje ve Windows Phone i Windows 10, je plně personalizovatelná a funguje spolehlivě napojená na kalendář Outlooku i Facebooku. Mimo zobrazování až čtyř událostí z kalendáře na dlaždici nabízí volitelně také rub dlaždice s datem, upozornění na události a plánování.

   

Na upozornění schůzky můžete odpovědět připravenou SMS zprávou, editovat můžete i celou schůzku. Kliknutí na dlaždici je nastavitelné, může spustit přímo Outlook (s drobným zpožděním), otevřít agendu následujících událostí nebo založit novou událost. 

   

Protože aplikaci používáme už dlouho, doporučíme vám malý tip. Poměrně nás obtěžuje zobrazování narozenin z Facebooku. Protože nejdou samostatně vypnout, použijte filtr zobrazení. Nastavte do filtru Nezobrazovat položky začínající slovem Uživatel, čímž odstraníte z dlaždice všechny narozeniny FB. 

 

AppoinTile stáhnete ze Store ve zkušební verzi na 30 dní, plná verze stojí 25Kč a autor si právem zaslouží každou korunu. Rozhodně doporučujeme zakoupit, licence je platná doživotně až pro 10 zařízení. 

 


AppoinTile stahujte zde

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus