Bomberman, Prince of Persia a další legendy pro všechna Windows 10 zařízení

Prince of Persia, Wolf či Bomberman. Legendární hry devadesátých let nyní ožívají jako univerzální aplikace pro Windows 10. 

0

Dnes hrajeme na telefonech lepší hry, jaké jsme hrávali dříve na počítačích. GTA San Andreas, Machinarium. Díky univerzálním aplikacím ve Windows 10 se nabídka rozrůstá současně pro počítače, tablety i mobily. 

 

Steré legendy ale často neztratily nic ze své zábavnosti a proto jsou velmi populární emulátory, díky kterým je možné spustit Prince of Persia, Wolfenstain nebo Bomberman, přizpůsobené pro moderní dotykové ovládání. 

Spuštění emulátoru je možné na počítači, tabletu i mobilním telefonu, je ale poměrně náročný a proto na slabších Lumiích neběží úplně plynule. Nabídka her je omezená a do emulátoru nelze zatím přidávat vlastní hry, uvidíme, zda se to v budoucnu zlepší. 

 

Vůbec nejzajímavější je cena emulátoru, hry, za které jsme dříve platili mnoho stovek korun, jsou díky němu dnes zdarma a možná vás překvapí, že neztratily ani po letech svůj půvab a hratelnost. Za 25Kč můžete vývojáře podpořit a nechat si odstranit reklamy. 

 

   

Stahujte Old-box

 

Patří do rubriky: Windows Počítače a tablety
Upravit
comments powered by Disqus