CEO Satya Nadella předvedl iPhone Pro a Continuum pro telefony

Na konferenci DreamForce ukázal CEO Microsoftu funkci Continuum pro telefony a balíček aplikací na konkurenční platformě.

0
Za poslední rok v Microsoftu nezůstal kámen na kameni. Microsoft ve všech vystoupeních jasně prezentuje zaměření na služby pro všechny platformy, jejich uživatelé často hodnotí aplikace lépe než pro Windows Phone. Stále si však zvykáme na iPhone v rukou zástupců Microsoftu. 

Generální ředitel Microsoftu Satya Nadella na konferenci Dreamforce předvedl iPhone s aplikacemi od Microsoftu. Takto vybavený telefon označil jako iPhone Pro, což se dá považovat za narážku na nedávné představení iPadu Pro, ke kterému přímo na konferenci prezentoval novou verzi Microsoft Office pro systém iOS.

Další zajímavou částí prezentace byla ukázka funkce Continuum pro telefony, která jednoduše vytvoří pomocí mobilu s Windows 10 Mobile téměř plnohodnotný počítač na každé větší obrazovce. Funkce byla předvedena zřejmě na prototypu Lumia 950 v ochraném krytu.

Na konci se Nadella zmínil o jiném přelomovém zařízení, konkrétně o brýlích HoloLens. Jedná se prý o produkt, který se vydal na dlouhou cestu, ale již přiští rok se máme těšit na první zařízení ve firmách po celém světě. Kompletní záznam z prezentace můžete shlédnout zde.

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus