Candy Crush Soda Saga apk z Androidu pro Windows 10 mobile

0

Saga Candy Crush patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější mobilní hry. Nyní si můžete nainstalovat i Candy Crush Soda. 

Novější verze Candy Crush Soda zatím na Windows Phone chybí, (Candy Crush Soda Saga oficiálně) k dispozici je pouze Candy Crush Saga, která je oficiálně portovaná z iPhone jako ukázka budoucího spouštění konkurenčních aplikací na Windows 10.

Díky připravenosti Windows 10 Mobile a šikovnosti vývojářů nyní můžete snadno instalovat Android aplikace .apk pomocí jednoduchého prográmku (návod jak instalovat Android aplikace). Jednou z nich je i Candy Crush Soda. (seznam vyzkoušených Android aplikací pro Windows 10).

Aplikace běží plynule, během testování se nám však nepodařilo připojit k Facebooku, což je této hry docela nepříjemné kvůli zálohování výsledků. Během pátrání na internetu se nám podařilo dokonce najít několik hacknutých verzí, tzv. MODů, ve kterých je k dispozici neomezený počet životů a další úpravy.

 

Nejnovější verzi Candy Crush Soda Saga získáte stažením aplikace z Google Play pomocí některého downloaderu na internetu, postup najdete v nahoře zmíněním návodu Jak instalovat Android aplikace. 

 

Je to nelegální! 

Myslete na to, že veškeré instalace jsou v rozporu s licenčními podmínkami, ani aplikace zdarma nelze upravovat nebo instalovat v rozporu s podmínkami Google. 

Patří do rubriky: Windows Android ve W10
Upravit
comments powered by Disqus