Client for Google Photos pro Windows 10 telefony ke stažení se slevou

Google vytrvale bojkotuje naší platformu, proto je skvělé, že vývojáři nabízejí alespoň alternativy jeho aplikací. Client fo Google Photos zobrazuje galerii fotek z Androidu. 

0

Client for Google Photos konečně umožňuje přístup k fotografiím v neomezeném úložišti od Google. Je velmi dobrou alternativou pro uživatele, kterým dochází omezených 5GB prostoru na OneDrive nebo přecházející z Androidu.  

Client pro Google Fotky pochází od vývojáře Attractor Mobile Software, jenž má na svědomí i další velmi povedenou portaci Hangouts z Androidu. Synchronizace do Google Photes je složitější, nejdříve musíte nahrát fotografie přes OneDrive do počítače, kam si nainstalujete oficiální aplikaci Google Photos, přes kterou fotky synchronizujete do Google. Pak je můžete smazat z OneDrive. Nezapomeňte, že na Google Photos máte neomezený prostor jen pro zmenšené fotografie do rozlišení fullHD, na maximální velikost je limit 5GB. 

 

Aplikace je dostupná pouze pro Windows 10, licenci zakoupíte pouze jednou až pro deset zařízení. A nakonec cena. Je hodně vysoká, ale ve srovnání s ročním poplatkem za rozšíření úložiště OneDrive může být akceptovatelná. Client for Google Photos je první týden ke stažení s 50% slevou za 140Kč, od října by měl stát 240Kč.

 


Client for Google Photos stahujte zde

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus