Co všechno umí Microsoft Translator pro Windows 10?

Překladač od Microsoftu zváldne češtinu a další desítky jazyků, skvělou funkcí je překlad textu z fotografie.

0

Překladač od Microsoftu jako univerzální aplikace vyšel již před několika měsíci, Microsoft do něj postupně navrátil všechny funkce a jednoduchost používání z Windows Phone 8.1.

V současné době je překlad možný v 60 jazycích online, stažení slovníku podporuje zatím pouze několik vybraných v kombinaci s angličtinou. Překladač si nejlépe poradí se španělštinou, angličtinou, francouzštinou a čínštinou. I tak se ovšem jedná o spíše návrhy překladů, narozdíl od Google si zatím u českého jazyka neporadí s porozumněním textu.

Kromě překladu psaného textu nebo slov je skvělou funkcí překlad textu z fotografie nebo mluvené řeči. Obě fungují velmi stabilně a překlad je i do češtiny docela dobrý a pro základní porozumění postačí. Je vhodný pro pochopení jídelního lístku, mapy nebo v jiných situacích v cizině. Studentům může jednoduše pomoct s překladem studijních materiálů. V nastavení lze vymazat historii, nastavit dialekt některých jazyků nebo ohodnotit aplikaci.

 

Microsoft Translator je dostupný na všech zařízeních s Windows 10, jeho verzi nalezneme i na AppStore pro iPhone nebo Google Play pro Android.

 

Microsoft Translator stahujte zde

Patří do rubriky: Windows Počítače a tablety
Upravit
comments powered by Disqus