Další velká aktualizace Hudba Groove přináší první průhledné prvky projektu Neon

Microsoft nám ukazuje první střípky svého chystaného projektu Neon. Vyzkoušet si jej můžete v přehrávači Groove. 

Už druhá velká aktualizace Hudba Groove krátce po sobě přináší tentokrát efekty a prvky z nového designového stylu Windows 10 nazvaného pracovně Neon, který uvidíme nejspíše koncem roku s aktualizací Redstone 3. Neon se soustředí na rozmazané efekty, průhlednosti a animace podobně jako kdysi Windows 7.

 

Aktualizace Hudba Groove přináší právě takové rozostření postranního panelu, jaký jsme mohli vidět na snímcích s koncepty Neonu, a zcela přepracovanou sekci pro právě přehrávanou skladbu.

Microsoft hodlá aplikovat Neon také do systému Windows a dalších aplikací. To, co tu vidíme nyní, však není finální verze vzhledu projektu Neon. Jak si Microsoft představuje budounost svého designu nám předvede nejspíše na konferenci Build konanou v květnu.

 

Další novinky

  • Vylepšené uživatelské rozhraní na počítačích a mobilních zařízeních. Při přehrávání skladby, která nemá žádný obrázek na pozadí, je na pozadí zobrazen obrázek alba s efektem rozostření. Jistě oceníme zejména my v našich končinách, jelikož Groove s nastavenou českou oblastí si nestahuje obrázky alb.
  • Nově aplikace zobrazuje možnost spustit hudební videa
  • Přidejte si kdykoliv více jak 10 skladeb, do jakékoliv playlistu.
  • Poslechněte si skladby podle toho jako byli přidány do playlistu skladeb.

Aktualizace je zatím dostupná pouze pro Insidery v rychlém okruhu. Jak se vám líbí nový vzled?

Patří do rubriky: Windows Aplikace a hry
Upravit
comments powered by Disqus