Dnes je poslední den! Zachraňte svých 30GB zdarma na OneDrive

Microsoft podlehl obrovskému tlaku proti zdražení a odebrání 15GB bonusu na zálohování fotografií a uvolil se ponechat bonus alespoň současným zákazníkům. Avšak trochu šalamounsky, musíte se zaregistrovat!

0

Od 31. ledna 2016 dojde k masívnímu zmenšení volného prostoru zdarma na OneDrive. Ze současných 15GB zdarma bude prostor pro všechny zákazníky snížen z 15GB na 5GB, včetně stávajících. Aby toho nebylo málo, Microsoft chce všem zrušit bonus dalších 15GB na zálohování fotografií. Z celkových 30GB mělo zbýt jen 5GB.

Pro uživatele, kteří už dnes překročili hranici 5GB, bude po novém roce platit speciální nabídka na získání 1TB + Office 365 zdarma na 1 rok, což je sice zajímavá záplata, ale působí spíš jako únik katovi z gilotiny na jeden rok a nalákání nových zákazníků na budoucí předplatné Office 365.

Po obrovské vlne nevole, reprezentované hlasováním více než 70 tisíc uživatelů, Microsoft mírně obrátil a rozhodl se zachovat volné místo alespoň těm, kteří o to projeví zájem. Registrací na speciální stránce Microsoftu prodloužíte současné velikost 15GB a dále bonus 15GB, celkem tedy 30GB. Pro registraci je stanoven termín do 31.ledna 2016

 

Registrace pro záchranu 30GB zdarma zde

 

 

Informujte prosím všechny své známé a kamarády a nenechte propadnout svůj prostor zdarma, o který se nás Microsoft snaží v honbě za ziskem připravit!

 

Sdílejte tento článek na panelu vlevo na váš FB, Google nebo mailem!

Patří do rubriky: Windows Počítače a tablety Xbox
Upravit
comments powered by Disqus