Dorazí v létě nové funkce do Windows 10 Mobile? Podle Microosftu každý léto vnímá jinak

Situace okolo poslední aktualizace Windows 10 Mobile je stále velmi nejasná. Zatímco počítačová verze postupuje do finální fáze testování a byla uvolněna už i do pomalého okruhu Insider Slow ring, u mobilu stále není zřejmé, co se bude dít. 

0

Microsoft už v minulosti potvrdil doplnění některých podnikových funkcí a oprav do letní aktualizace, ale léto je u konce a Insideři zatím testují spíše maličkosti jako je nová sada smajlíků v posledním Fast Ring.

V reakci na rozhorčeného fanouška odpověděl Nawzil na svém Twitteru, že Brandon LeBlanc z Microsoftu uváděl uvolnění "toto léto". 

 

 

Sám LeBlanc všech rádoby vtipně reagoval, že definici léta může každý vnímat jinak, někdo podle kalendáře, jiný podle počasí.

 

 

Nicméně my o nových funkcích v dohledné době dost pochybujeme a pokud vůbec dorazí, budou dostupné pouze pro Lumia 550, 650 a 950/XL, s trochou štěstí snad i pro Lumia 640, ani jeden přístroj však není potvrzený a ze zkušenosti víme, že bez ohledu na testování v Insideru se o uvolnění rozhodne až na poslední chvíli. 

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus