Easy Transfer přenáší hudbu, obrázky a video přes wifi mezi PC nebo mobily

0

Konec připojování mobilu kabelem přes USB, nahrávejte do mobilu soubory, přehrávejte hudbu i video jednoduše přes wifi v jiném mobilu nebo PC.

Jednoduchá aplikace Easy Transfer vás konečně zbaví nutnosti připojování mobilu kabelem pokaždé, když potřebujete nahrát nebo naopak stáhnout soubory. Pracuje v každé domácí síti s počítačem, televizí nebo tabletem nebo dokonce jiným mobilem pomocí internetového prohlížeče.

Stačí spustit Easy Transfer v mobilu připojeném na wifi a v libovolném zařízení s internetovým prohlížečem na stejné síti otevřít adresu uvedenou v aplikaci. Obsah telefonu se otevře přehledně podobně jako jste zvyklí například z OneDrive. Adresu mobilu závislou na nastavení routeru a počtu aktivních zařízení v domácí síti (zpravidla 192.168.x.x) si můžete uložit jako záložku v prohlížeči.

 

Zatímco využití s počítačem je nasnadě, Easy Transfer oceníte i s jiným mobilem, ve kterém online přehráváte, kopírujete, nahrávate do něj nebo editujete obsah svého telefonu. Sledovat online video ze svého mobilu na jiném tabletu nebo mobilu třeba s Androidem běžného uživatele stále ještě uvádí v úžas nad vyspělostí dnešních technologií.

K dispozici je přehled složek Obrázky, Hudba i Video, procházet lze i paměťovou kartu. Mezi vaším mobilem a druhým zařízením lze obousměrně kopírovat nebo upravovat názvy souborů. Funkcí navíc je nabídka přehrávání hudby z mobilu a streamování videa. Zatímco skladby se přehrávají bezchybně, video je závislé na kvalitě wifi a ne vždy je dokonale plynulé.  

Easy Transfer je naprosto jednoduchý, neobsahuje žádná nastavení a bohužel chybí lepší náhled fotografií a jejich prohlížení. Pracuje i po uzamčení mobilu, ale ne na pozadí, musí zůstat aktivní pod zamykací obrazovkou a po chvíli nečinnosti se ukončí. Zatím tedy dokonale plní svou funkci z názvu, přenáší soubory. Budeme doufat, že autor přidá další funkce, jistě by se hodilo prohlížení dalšího obsahu, kontaktů, SMS nebo prohlížení fotografií třeba i ve slideshow. 


Stahujte Easy Transfer ZDARMA zde

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus