Exportujte si Oblíbená místa z navigace HERE do Microsoft Mapy

Nahrazení navigace HERE vestavěnými mapami Microsoftu nikoho nepotěšilo. Ztráta oblíbených míst dvojnásob. Nyní si je můžete převést do Microsft účtu. 

0

Aktualizace: Letní verze Windows Mapy 2016 přinesla možnost uložit si oblíbené přímo z HERE v mobilu. Tento návod už tedy není potřeba. 

 

Navigaci HERE definitivně nahradila aplikace Microsoft Mapy a ačkoli to uživatelé nesou s nelibostí, ve skutečnosti mají výrazně lepší algoritmus pro výpočet trasy, než zkostnatělá Nokia HERE. Připravovaný upgrade navíc vyladí i vzhled a Windows uživatelé tak získají navigaci srovnatelnou snad jen se Sygic a to nadále zdarma. 

Jedinou vadou na kráse nové navigace je ztráta oblíbených míst, které zatím Microsoft opomenul převést z HERE. Francouzský vývojář Jérôme Mevel však naštěstí vytvořil online pomůcku, jak si své oblibené destinace a místa exportovat z HERE do Microsoft Mapy. 

 

Mevel na své webové stránce umožňuje zdarma přesunutí uložených míst i s podrobným návodem jak na to. A protože to vývojář vytvořil službu zcela zdarma, nezapomeňte mu dobrovolně přispět na provoz serveru, aby se jí nadále věnoval přes jeho PayPal účet.

 

Patří do rubriky: Windows Aplikace Windows
Upravit
comments powered by Disqus