Foursquare 4.0 vyhledává v okolí zábavu, restaurace i obchody, Swarm sdílí polohu

0

Nechte si od přátel doporučit v okolí zajímavá místa, restaurace, kluby i obchody, z dřívější sociální sítě je nyní užitečný pomocník. Na checkin použijte Swarm.

Foursquare ušel od svého vzniku dlouhou cestu. Většina si ho pamatuje jako jednoduchou aplikaci pro zábavu, ve které se uživatel mohl checkovat na libovolném místě, získat odznáčky za aktivitu a třeba se stát místním starostou (mayor).

 

Postupně tak vznikala celosvětová rozsáhlá databáze zajímavých i obyčejných míst, která byla náročná na provoz a málo výdělečná. Tvůrci se proto loni rozhodli oblíbenou kratochvíli oznamování pozice oddělí do samostané aplikace Swarm a na získaných datech postavit lokalizovaného průvodce. 

           

Samotné oddělení zábavy se mnoha uživatelům nelíbí, změnu původního smyslu aplikace považují za málo zajímavou. Postupně se ale vytváří nová skupina, která si výhod cení.

 

Po spuštění nové verze Foursquare pomocí průvodce nastavíte své priority, oblíbené skupiny obchodů a okamžitě získáte tipy v okolí na zajímavá místa. Stýle je můžete přidávat, hodnotit a v podstatě se stýle i zalogovat tlačítkem checkin, které spustí samostatnou aplikaci Swarm. 

 


Foursquare stahujte zde

 

Samotný Swarm je poměrně jednoduchý, zbyla v něm pouze možnost přihlášení k místu, ve kterém se právě nacházíte a sdílení polohy s přáteli. Novinkou je vytváření plánu událostí, ke kterým se mohou ostatní připojit. 

     

 


Swarm stahujte zde

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus