Hra o trůny je opět online! Jak sledovat seriál legálně bez reklam a virů na mobilu

Nejúspěšnější seriál všech dob se vrací na obrazovky HBO. V sedmé řadě se bude svět Game of Thrones potýkat s bílými chodci. Seriál můžete snadno sledovat legálně na mobilu nebo tabletu.

Poslední řada Game Of Thrones odstartovala v pondělí netradičně uprostřed července, celkem má 14 dílů, které budou rozděleny do dvou let po sedmi částech. Letos tedy uvidíme pouze zahájení bitvy sedmi království s bílými chodci, kteří překročí severní zeď a jak celý příběh dopadne se dozvíme až v roce 2018. Už nyní ale autor George R.R. Martin, který je důvodem celého zpoždění i zkrácení série, připravuje údajně další části o jednotlivých královstvích. 

Jak sledovat seriál online?

Seriál je velmi populární a lze ho nelegálně sledovat téměř na všech streamovacích službách přehlcený reklamou a s nebezpečím zavirování. Jediným oficiálním úložištěm je služba HBO GO, odkud pochází. Filmový a seriálový archiv HBO je součástí zakoupeného balíčku od vašeho poskytovatele televize, ale vyplatí se předplatit i v případě, že televizi nemáte a chcete ho sledovat jen na mobilu, počítači nebo tabletu. 

 

Na HBO GO se nemůžete přímo registrovat, pro přihlášení využívá vašeho předplatného u některé z kabelových společností (např. u O2 TV první díl zdarma zde). Existuje ale online služba sledovaniTV.cz, která poskytuje speciální balíček právě jen pro HBO za 250Kč měsíčně bez dalších závazků, který uplatníte až pro 5 online zařízení současně, o cenu se tedy můžete podělit např. s kamarády.

 

Aplikaci HBO GO stáhnete do mobilů a tabletů zdarma, přihlásíte se a můžete sledovat nejen Hru o trůny, ale i další novinky, aktuálně např. Doctor Strange, Twin Peaks 2017, Inferno nebo Jacka Reachera a mnoho dalších filmů a seriálů.

 

Poznámka pro uživatele Windows 10, aplikace přes mnohá ujištění HBO stále nebyla uvolněna do Store, ačkoli je již několik měsíců ve vývoji. 

HBO GO
Patří do rubriky: Android Apple Windows Video
Upravit
comments powered by Disqus