Hudební přehrávač Folder Play, který konečně přehrává podle složek

0

Takhle to má vypadat! Jednoduchý hudební přehrávač, který řadí skladby podle složek v telefonu a nevnucuje řazení podle tagů.

Aplikace Hudba ve Windows Phone, řadí skladby podle alb, skladeb nebo interpretů. Zvyk je prostě železná košile a většina z nás si přeje mít seřazené skladby pěkně postaru, podle adresářů. 

Folder Play využívá nových možností WP8.1 přístupu ke složkám v telefonu a nabízí extrémně jednoduchý hudební přehrávač, který řadí skladby podle složek. Konec chaosu v telefonu, staré třídění může pokračovat.

           

Přehrávač sám neumí načíst složky, je potřeba ho nasměrovat. Klepnutím na symbol plus můžete procházet telefon. Trochu nelogicky se v první chvíli ve složce Hudba neobjeví netříděné skladby, ty se načtou až po přidání první složky z hudby. Pokud máte rozsáhlou hudební knihovnu, radši načítejte složky jednotlivě, trvá to opravdu dlouho. Chvilku také trvá, než se před spuštěním přehrávání ze složky sestaví hudební playlist.

 

Třešničkou na dortu je pak posouvání hudby jak jsme zvyklí posuvníkem. Sympatické je, že spuštěný playlist lze ovládat i centrálním ovládáním po stisku tlačítek hlasitosti.

 

Folder Play je ke stažení ze Store zdarma, mimochodem od Amaze Picture stojí za vyzkoušení mnoho jejich dalších aplikací.

 

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus