Jak sdílet Příběhy na Facebooku a Můj den na Messengeru, které se spojily

Zjednodušení a zvýšení obliby by mělo pomoci sloučení Příběhů (Stories) Facebooku a Můj den na Messengeru, které byly dosud hodně schizofrénní.  

0

Příběhy (Stories) jsou velmi oblíbené na Snapchat i Instagramu, v podstatě beze změny okopírované jsou výrazně méně populární na Facebooku a Messengeru. Lepší použitelnost má přinést jejich sloučení, uživatelé neměli zájem zakládat dva různé příběhy ve dvou aplikacích.

Můj den jsou jednodenní příspěvky v záhlaví Facebooku a Messengeru, které se po 24 hodinách nenávratně smažou (z pohledu uživatele, Facebook si jako slídil vše samozřejmě ponechá). Stejně jako Stories u Instagramu slouží pro publikování aktuálních událostí, které příští den ztrácí na významu.

 

Dosud fungovaly odděleně, což vyvolávalo nejistotu autorů, kam vlastně svůj příběh zveřejnit a současně nebylo ani uživatelům jasné, proč se mohou příběhy lišit, stále vnímají Messenger jako součást Facebooku. Sloučení tohle rozpolcení odstraní, příspěvky uvidí všichni na obou službách, kterým to dovolíte během publikace, rozlišit se dá dokonce skupina přátel, pro který je Můj den určený nebo jednotlivce vyloučit, což je příjemný bonus oproti Stories na Instagramu. 

 

Protože stejně všechny služby patří Facebooku, současně se testuje odeslání Instagram Stories také do Messengeru, což opět obě hodně odlišné sociální sítě má sblížit.  

Messenger
Patří do rubriky: Android Apple Windows
Upravit
comments powered by Disqus