Jak se vrátit z Windows 10 po aktualizaci a obnovit zpět původní verzi

Nejste spokojeni s Windows 10? Do třiceti dnů po aktualizaci se můžete snadno vrátit ke své předchozí verzi, která je stále uložená ve vašem počítači. 

0

Návrat k předchozí verzi Windows po aktualizaci na Windows 10 je velmi snadný. Především bychom vám chtěli doporučit, aby jste návrat zvážili, pokud k němu nemáte nějaký opravdu závažný důvod. Windows 10 nepřinášejí jen zásadní proměnu vzhledu, ale především jsou výrazně bezpečnější a rychlejší. 

 

Nenechte se otrávit, pokud vám hned něco nefunguje, pokud se vám některá funce nelíbí, pokud nemáte rádi dlaždice nebo z jiného důvodu. Windows 10 jsou velkou inovací, která v každém případě přináší výrazně více dobrého než zlého. Pokud se rozhodnete pro obnovení, už vlastníte licenci a můžete se k ve vašem konkrétním počítači kdykoli vrátit k Windows 10 zdarma.

 

Jak se vrátit k předchozí instalaci Windows

Jestliže jste důvady opravdu zvážili, návrat je snadný. Přejděte do Nastavení>Aktualizace a zabezpečení>Obnovení a volbu „Přejít zpátky k vaší původní verzi Windows. Systém se bude dotazovat, proč se vám Windows 10 nelíbí a pak už se spustí obnovení k původní verzi. 

 

Počítač se vrátí do původního stavu bez ztráty dat, se shodným nastavením. V některých případech nefungují někteří zástupci aplikací, postačí je ale vytvořit znovu. 

 

Upravit
comments powered by Disqus