Jak udělat otisk displeje screenshot ve Windows telefonu, odeslání zpětné vazby

Občas je potřeba zaznamenat screenshot displeje mobilního telefonu. Ve Windows je to kdekoli v systému nebo v aplikaci snadné pomocí klávesové zkratky.

0

Otisk displeje se může hodit v mnoha situacích. Pro uložení informací z webové stránky, zaznamenání zobrazené chyby v aplikaci nebo zapamatování rozložení domovské obrazovky, využití mohou být různorodá. 

Ve Windows Phone je sejmutí obrazovky velmi rychlé a snadné, stiskněte současně krátce vypínací tlačítko + hlasitost nahoru, obrazovka se okamžitě uloží mezi obrázky do Fotky. 

 

Jak odeslat zpětnou vazbu

Ve Windows 10 získal print screen displeje novou funkci. Pokud se setkáte s neznámou chybou systémové aplikace a rádi by jste ji předali do Microsoftu jako zpětnou vazbu, stiskněte současně vypínací tlačítko + hlasitost dolů

Provede se otisk displeje a současně se otevře aplikace Centrum Feedback na odpovídající stránce podpory, související s oblastí, ke které screen nahráváte. K otisku obrazovky můžete doplnit informace nebo návrh na zlepšení. Aplikaci můžete otevřít i ručně a komentovat systémové funkce nebo chyby. Nejdříve si je prolistujte, zda podobnou připomínku už neměl někdo před vámi a nepřipojíte se k ní. 

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus