Jak vrátit aplikaci v iTunes a dostat zpět peníze. Reklamujte zakoupené hry z App Store

Koupili jste ve AppStore aplikaci, která vám nevyhovuje nebo hru, která se vám nelíbí? Vraťte ji do 14 dnů a reklamujte zpět své peníze na webu Apple.com

0

Pro úspěšné vrácení aplikace jsou důležitá dvě pravidla:

  • Peníze lze vrátit pouze do 14 dnů od zakoupení
  • Nevracet aplikace příliš často. Na vrácení neexistuje nárok, Apple si hlídá, co a jak často vracíte, může vrácení zamítnout a také to poměrně často dělá. 

Jak získat peníze zpět:

Ať už máte jakékoliv zařízení Apple, iPhone, iPad nebo Mac, navštivte webovou stránku www.reportaproblem.apple.com a přihlašte se pomocí svého Apple ID. Vyhledejte aplikaci, kterou chcete vrátit a klikněte na Nahlásit problém a zvolte Chci tento nákup zrušit. Volbu potvrdíte a do několika minut vám přijde email s potvrzením o zaslání peněz zpět do několika dní.

 

Druhou možností je aplikaci vrátit pomocí emailové účtenky, která dorazí po každém nákupu. Na konci účtenky pod ikonou aplikace stiskněte Nahlásit problém. Odkaz otevře stejnou webovou stránku, kde po přihlášení vyberete důvod reklamace a odešlete. 

 

Po navrácení peněz vám aplikace či hra v zařízení zůstane, nebudete však dostávat aktualizace a v případě přeinstalování vašeho zařízení nebo zakoupením nového iPhonu, iPadu nebo Macu o aplikaci přijdete také.

Patří do rubriky: Tipy, triky a nastavení
Upravit
comments powered by Disqus