Jak vypnout otravné oznámení Aplikace běží na pozadí v Systém Android 8 Oreo

Android 8 Oreo přinesla mnoho vylepšení a především rychlosti. Obsahu však nově nepříjemné hlášení o aplikacích běžících na pozadí, které nejde běžně vypnout. Poradíme vám, jak ji trvale skrýt. 

0

Hlášení v notifikačním centru a současně ikonou v horní liště se zobrazuje pokud jsou nainstalované aplikace, které běží soustavně na pozadí nebo zobrazují překryvná hlášení, jako například Facebook Messenger nebo některé widgety počasí.

Nápad to byl možná dobrý, ale oznámení Systému Android nelze odstranit z oznamovacího centra ani jej nelze deaktivovat, trvale se zobrazuje a je možné ho pouze o několik hodin odložit. 

   

Jak skrýt upozornění "Aplikace běží v pozadí" v Android 8 Oreo

Vývojář jménem iboalali vydal aplikaci Hide "running in the background" Notification speciálně pro blokování tohoto oznámení. Aplikace je velmi jednoduchá, po spuštění ji musíte povolit jako správce oznámení a notifikace definitivně zmizí.


Druhá aplikace AutoNotification od AutoApps umožňuje blokovat a nastavovat různá oznámení Systému Android, např. oznámení o nabíjení / USB ladění a mezi nimi i aplikace běžící na pozadí. Tuto metodu doporučujeme uživatelům, kteří chtějí mít větší kontrolu na systémem. 

 

Stáhnout AutoNotification z Obchodu Google Play

Hide "running in the background" Notification ke stažení


Patří do rubriky: Android
Upravit
comments powered by Disqus