Kde je myLumia.cz? Pořád tady! Ale lákají nás nové výzvy, proto jsme teď součástí TechLive.cz!

Historie našeho webu už by vydala na malou knížku. Milujeme mobilní techniku a chceme se jí věnovat i nadále. A Microsoft nám v tom v poslední době právě nepomáhá, přesto mu zůstáváme věrní a na našem webu myLumia.cz se nic nemění. 

0

Historie našeho fanouškovství sahá hluboko do pravěku, okolo mobilů se točíme už od dob Paegasu a Eurotelu. Už více než deset let se v redakci snažíme testovat, radit, nastavovat a vymýšlet novinky pro naše čtenáře. Podrobně jsme se o své historii rozepsali v našem článku k desátému výročí. 

 

Vždycky jsme se soustředili na jedinou značku. Nokia byla a je naším srdcem, které nám násilně vytrhnul Microsoft. Nebojíme se změn a nedalo nám velkou práci oblíbit si nový Windows Phone. Jak to s ním ale pomalu dopadá asi tušíte všichni. Nokia však nezemřela a nadýchla se k novému životu a my na ni nikdy nezapomněli. Budeme o ní dále psát na našem srdečním serveru myNokia.cz, kam se za poslední rok vrátily tisíce čtenářů. 

Windows Centrum - myLumia.cz je stále v plném provozu

Nokia však přichází s Androidem a tak pomalu prozkoumáváme dřívějšího nepřítele číslo jedna a musíme uznat, že od dob dýchavičného nedochůdčete se vyvinul k dospělému systému. Tak dospělému, že už ho část redakce používá místo Windows. A my si nechceme tyhle zkušenosti nechávat pro sebe, budeme o nich psát na TechLive.cz. 

 

A jsme zvědaví a pořád nevybouření. Těší nás novinky, chceme o nich natáčet videa a vyzkoušet si recenze trochu jinak, než je na českém internetu zvykem. A nebudeme čekat na bájný Surface Phone nebo jiný mobil s Windows s rukama v klíně, než ho otestujeme, vyzkoušíme i konkurenci.

 

Věříme, že si o tom mnozí z vás rádi přečtou. A kdo nechce o jiných značkách ani slyšet, může dál navštěvovat adresu www.techlive.cz/mylumia, na které najde starou známou titulní stránku Windows Centra, kde budeme nadále každý den připravovat novinky, tipy a návody pro Windows. Nic se tedy nemění, jen nabídneme víc těm, kdo o to budou stát

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus