Které náramky podporují Windows telefony a jejich ceny

Nositelné příslušenství je atraktivním doplňkem telefonů. Náramky nejsou tak drahé jako hodinky, zobrazují čas, notifikace ze sociálních sítí a měří pohybovou aktivitu. 

0

Výhodou náramků na zápěstí je oproti hodinkám především výrazně větší výdrž baterie a cena, která se zvyšuje s počtem funkcí a implementovaných čidel pohybové aktivity. 

Microsoft Band 2

První musíme zmínit náramek Band 2 od Microsoftu. Druhá generace má zaoblený displej s notifikacemi a je samozřejmě plně propojená s Windows telefonem. Nevýhodou je poměrně vysoká cena. Více v našem článku.

 

Acer Leap Active

Fitness náramek Acer Leap Active Fitness má OLED dotykový displej, monitor kroků, vzdálenosti, spálených kalorií a spánku. Je voděodolný IPx4, komunikuje přes Bluetooth 4.0 a podle výrobce vydrží nabíty až 7 dní.

http://chytre-naramky.heureka.cz/acer-leap-active 

 Fitbit Flex

Fitbit je na trhu monitorování leaderem. Jeho aplikace je dokonce předinstalovaná ve Windows 10. Nejlevnější variantou je Flex bez displeje, obsahuje budík, monitoruje spálené kalorie i kroky. Je voděodolný a v mnoha barvách je i módním doplňkem. 

http://chytre-naramky.heureka.cz/fitbit-flex/ 

Fitbit Charge HR

Dražší variantou je model Charge s displejem, který doplňuje také notifikace z telefonu.  

http://chytre-naramky.heureka.cz/fitbit-charge-hr-l/ 

 

Mi Band 2

Už první generace náramku od Xiaomi sklidila velký odhlas. Band 2 plně podporuje notifikace do Windows, je vybavený krokoměrem, měřením spánkové aktivity, je vodovzdorný a má měřič tepové frekvence.

https://www.exasoft.cz/xiaomi-miband-2-international-_d176510.html 

 

Garmin

Garmin podporuje díky aplikaci Garmin Connect Mobile pro Windows 10 všechny své produkty, hodinky i náramky. Na stránkách výrobce můžete vybírat z několika řad, za zmínku stojí např. náramek Vivosmart HR za příznivou cenu. 

https://www.garmin.cz/produkty/hodinky-naramky/ 

 

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus