Levné chytré hodinky Pebble Watch s týdenní výdrží pro Windows Phone

0

Krásné a chytré hodinky, které poráží náramek Microsoft Band, nestojí majlant a vypadají moderně.

Náramek Microsoft Band byl doposud jediným propojitelným zařízením, které spolupracovalo s Windows Phone. Pebble Watch ho předčí především ve výdrži baterek a velmi moderním designu v barvách nebo kovu.
Pebble Watch jsou chytré hodinky, které překvapí hlavně svým černobílým displejem. Na první pohled je rozlišíte od ostatních, protože mají e-ink displej, který se používá ve čtečkách knih. Elektronicky ovládaný inkoust v displeji vykreslí obraz jen jednou a pro další zobrazení nepotřebuje další energii. Díky tomu jsou Pebble Watch unikátně čitelné na přímém slunci a především vydrží nabité až 7 dní, narozdíl od veškeré konkurence, kterou je nutné nabíjet téměř denně. 

 

Na Pebble hodinkách můžete číst příchozí zprávy, podívat se na počasí nebo přepínat svou oblíbenou hudbu bez vytažení mobilního telefonu z kapsy. I před jednodušší technologii displeje nechybí možnost měnit vzhled ciferníků hodin. Určitě oceníte i vodotěsnost.

Za klasický gumový model Pebble Watch  v různých barvách zaplatíte 130€ (asi 3500Kč, zatím nedostupné), připlatit si můžete i za kovový pásek. Elegantní výběrové Pebble Steel přijdou na 199€ (asi 5500Kč). Objednávat můžete na stránkách Pebble.

 

Pokud již hodinky Pebble vlastníte nebo uvažujete o jejich koupi, bude se vám hodit neoficiální aplikace Pebble Watch Pro (zatím beta verze) ze Store, zpoplatněná 55Kč.

 


Peble Watch Pro stahujte zde

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus