Lumia Selfie se zvukovým naváděním, vylepší úsměv nebo pomůže zhubnout

0

S Lumia Selfie se vyfotíte i pomocí zadního fotoaparátu, můžete zhubnout, vylepšit pleť i vybělit zuby a použít filtr třeba jako v módním časopise.

  • pomůže zhubnout, upraví úsměv, vybělí zuby
  • obsahuje desítky zajímavých filtrů
  • zvukově navádí při focení hlavním fotoaparátem

Nokia se věnuje focení naplno a sleduje trendy, a proto nemohla vynechat ani aktuální selfie mánii. Internet je plný více či méně zdařilých autoportrétů, pořízených přední nekvalitní kamerou mobilu. Pro ty, kteří nemají kvalitní přední kameru např. v Lumia 735 nebo Lumia 535, umí Lumia Selfie vytvářet autoportréty hlavním foťákem, a protože se nevidíte na displeji, zvukově vás navádí při trefování obličeje do středu záběru. 

          

Po spuštění aplikace se můžete rovnou vyfotografovat nebo ikonou v horní řadě zvolit zadní kameru. Při pořizování fotografie otočíte mobil hlavním fotoaparátem na sebe a pípáním budete naváděni přesně na střed až dojde k pořízení snímku. Chce to trochu cviku, během testování nám chvíli trvalo, než jsme se naučili rozeznávat zvukové signály. Výsledek ale stojí za to, přední kamera je určená především pro videohovory a proto je rozdíl v kvalitě portrétu zásadní.  

 

Pokud s výsledkem nejste spokojeni, a to bude určitě jen málo z nás, výsledek snadno vylepšíte. Upravit můžete vlastní úsměv, zuby a mnoha z nás se zalíbí zhubnutí zúžením obličeje. V nabídce je klasický černobílý nebo sépiový filtr, ale i zajímavé rámečky z magazínů a časopisů.  

 


Lumia Camera stahujte zde

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus