Nejlepší hry pro Nokia Lumia s Windows, redakční výběr

Vybrali jsme naše nejoblíbenější hry, které podle nás stojí za vyzkoušení. Článek neustále aktualizujeme a naleznete ho trvale v rubrice Hry v pravém sloupci.

0

Starfleet War

Vesmírná akční střílečka je nesmrtelným zpracováním Sega her našich rodičů. Neztratila ale nic ze své hratelnosti, krátké mise zabaví během čekání na dopravu nebo o přestávce. Bleskový průlet vesmírem čtyřmi typy neustále se vylepšujících lodí je mírně monotématický, přesto nenudí. Hra i v nové vylepšení verzi zůstává zdarma a nenutí k dodatečným vestavěným platbám.


Starfleet War stahujte zde
 

Royal Revolt 2

Budovatelská rytířská strategie učinila ve svém druhém pokračování obrovský krok kupředu. Je opřená z větší části o online souboje se soupeři,  ke svému spuštění vyžaduje připojení k internetu. Ačkoli má trochu dětskou 3D grafiku, patří mezi nejlépe zpracované hry svého druhu. Neustále se opakující téma zlepšování budov i výbavy neomrzí díky velmi pěkně zpracovaným soubojům a nutí hráče vracet se k ní několikrát denně. 


Royal Revolt stahujte zde
 

 

Tip: Nejlepší hry pro Windows Phone na videu s Lumia 535

 

Temple Run 2

Temple Run je nejoblíbenější běhačka nejen na Windows Phone, ale obecně na všech mobilech. Nedávno vyšlo i druhé pokračování, ve kterém plníte denní úkoly, snažíte se doběhnout co nejdále nebo nasbírat co nejvíce bodů. Hra je zdarma. 

 

Temple Run 2

 

Temple Run

Dungeon Hunter 4

Dungeon Hunter 4 jsme nedávno testovali a musíme oprávněně konstatovat, že patří mezi nejzdařilejší hry s úchvatnou grafikou, která neomrzí desítky hodin. Souboj několika postav válečníků se silami dobra a zla je postavený na motivu legendárního Diabla. Hra je zdarma a lze ji úspěšně hrát i bez dokupování výbavy pomocí vestavěných plateb. Přečtete si naší recenzi na mynokia.cz.

 

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8 - Airborne je pokračováním nekonečného seriálu závodění od Gameloft. Je dokonale plynulá i na mobilech s 512MB RAM a nezabere nesmyslně hodně místa v telefonu. Zkušební verze je zdarma, celá hra přijde na banálních 21Kč.

 

Minion Rush

Podlehli jste fenoménu ,,mumíků" z filmu  Já padouch? Ti jsou hlavním hrdinou hry Minion Rush, která je typickou běhačkou, podobně jako Temple Run. Po delším hraní si však všimnete, že hra kombinuje několik režimů hry. Základem jsou tři pruhy, po kterých skáčete, ale setkáte se i se skluzavkou nebo pohledem ze strany. Hra je dostupná pro Windows Phone 8 zdarma, hraní si můžete ulehčit za vestavěné platby. 

 

 

Rayman Jungle

Legendární hru Rayman zná skoro každý, kdo si nevzpomíná, může si přečíst naší recenzi. Nyní je hra za akční cenu 21 korun,což je přijatelnější než za plnou cenu 62 korun. Dostupnost je pouze pro Windows Phone 8, na mobilech s 512MB počítejte, že se váš mobil při vykreslování dokonalé grafiky změní na malé topení.

 

 

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus