Nenabíjí vám Lumia 550? Opusťte Insider a vraťte se na původní verzi

Ačkoli to zní neuvěřitelně, Lumia 550 po instalaci posledního buildu Redstone v Insider programu některým uživatelům nenabíjí. 

0

Nejdřív nám to po mnoha dotazech v naší online poradně přišlo neuvěřitelné, ale po několikátém dotazu je to jasné! Některé Lumia 550 po instalaci včerejšího zkušebního buildu Windows 10 Mobile Redstone 14267 nenabíjejí!

Oprava zřejmě nebude snadná, stáhněte si Windows Device Recovery Tool a pokuste se vrátit na původní aktuální verzi, kterou je Windows 10 Mobile 10586.107. Pokud se mobil nehlásí ani k počítači, držte se následujícího řešení. Během hledání zařízení v Windows Device Recovery Tool praktikujte takzvaný softreset (stisk kombinace tlačítek pro ztišení hlasitosti a zapnutí/vypnutí telefonu po dobu 8 - 10 s). Telefon se následně restartuje a počítač by ho již měl bez problémů rozpoznat.

 

Chápeme, že testování nových verzí je rizikové, ale čeho je moc, toho je příliš. Aby telefon nenabíjel Insiderům, kteří nasazují všanc svůj mobil pro testování nových verzí nám přijde už opravdu přitažené za vlasy. A aby došlo ke stavu, že je mobil nepoužítelný je spíše neuvěřitelné. Doporučujeme všem testerům přepnutí v aplikaci Windows Insider na Production build nebo alespoň na Slow Ring. 

Upravit
comments powered by Disqus