Nová verze Minecraft Pocket Edition přináší souboj s drakem pro Windows Phone

Nejnovější update konečně dokončuje Minecraft v mobilech na finální verzi. Přináší souboj s drakem a větší svět i pro telefony s Windows 10.

Kompletní nový Minecraft pro Windows 10 je nyní dostupný i pro mobily ve formě aktualizace starší verze hry. Aktualizovaná verze povýší na verzi 1.0.3. Po prvních testech se zdá, že i přes přidané nové funkce není hra nijak náročnější na výkon nebo výdrž baterie.

 

Cena pro nové hráče je nastavena na 190 Kč. Pro počítače s Windows 10 je dostupná téměř identická verze, která se ovšem liší v názvu (Minecraft Windows 10 Edition) a nyní je ve slevě za 289 Kč.

Původní článek z 13.12.2016

Minecraft hraje v současné době přes 40 milionů lidí, je dostupný na všech platformách, již 5 let i na telefonech. Verze pro Windows 10 na PC byla od vydání v Beta verzi, stejně tak kapesní verze na telefonech zatím nedosáhla na vyšší verzi než 0.16.2. To se nyní mění.

 

Aktualizace s označením 1.0 The Ender update přinese všechny možnosti původní desktopové verze. Jak již název aktualizace napovídá, hlavní novinkou bude přítomnost takzvaného Endu a bájného draka. Zejména hráče a příznivce Creative módu potěší, že budou moct stavět více do výšky. Microsoft maximální počet zdvojnásobil na 256 bloků.

Minecraft Pocket Edition pro Windows telefony

Nová verze Minecraft přidá knihovnu semínek a podporu pro Oculus Rift. K dispozici bude ke stažení i originální skladba Minecraftu.1.0 The Ender Update by měl být dostupný brzy pro Windows 10 i Windows 10 Mobile.

 

Více informací o aktualizaci na blogu Mojang

Minecraft Pocket Edition
Upravit
comments powered by Disqus