Nové Microsoft Fotografie ke stažení se Story Remix a dalšími velkými novinkami

Microsoft uvolnil nejnovější verzi aplikace Fotografie, dříve testovanou Insidery. Obsahuje především Story Remix, který automaticky sestaví z fotek a videí příběhy. 

0

Microsoft Fotografie se stávají perfektní aplikací pro zpracování fotek. Již obsahovaly vyladěný editor fotografií s mnoha funkcemi blížícími se svými výsledky profesionálním programům na úpravu fotek. Nová verze přidává tři nové zásadní funkce. 

Nejdůležitější inovací je Story Remix, který umí automaticky sestříhat videopříběh z fotografií a natočeného videa a doplnit ho hudbou. Je integrovaný přímo do Alb, každé nově vytvořené album se automaticky dá přehrát jako příběh. Funguje opravdu skvěle a vytvořené klipy stojí za sdílení s přáteli. Pokud výsledek nevyhovuje, stisknutím tlačítka Automaticky remixovat vyměníte celý styl i hudbu.

Druhou novinkou je vestavěný videoeditor, moderní verze kdysi velmi populárního Video Makeru, ve kterém můžete svůj příběh nebo jiné video ručně velmi snadno přestříhat a upravit přesně podle své nálady. Fotografie se nyní také snadněji vyhledávají podle nových značek.  

Nevíte zda už máte nové Fotky nainstalované? Zkontrolujte si verzi aplikace označenou 2017.39081.15820.0. Pokud máte vypnuté automatické aktualizace aplikací, můžete si ji stáhnout z odkazu. 

Microsoft Fotografie


Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus