Okamžitá finanční nebo materiální pomoc v nouzi. Dárci pomáhají na Spojimese.cz online

Spojimese.cz pomáhá všem, kteří potřebují finanční nebo materiální pomoc. Propojuje rodiče samoživitele a lidi v nouzi se soukromými dárci. Chcete pomáhat? Vyberte si konkrétní matku samoživitelku a napište jí přes online chat. 

0

Spojimese.cz pomáhá propojit soukromé dárce se samoživiteli a lidmi, kteří potřebují finanční, materiální nebo potravinovou pomoc ve složitém období svého života. 

 

Jak postupovat, když potřebujete pomoc

Pokud hledáte pomoc, zadejte si na našem webu poptávku a Spojímese vás zdarma online propojí na našem chatu. Jakmile obdržíte nabídku od dárce, pošleme vám na email odkaz, ze kterého se jedním klikem spojíte s dárcem v online zprávách. 

 

Všechny dárce, kteří vám učinili nabídku, uvidíte přehledně seřazené pod poptávkou, do které vstoupíte ze svého emailu.

 

Potřebuji pomoc - zadat poptávku

 

Nabízíte pomoc?

Vyberte si ze seznamu poptávek konkrétního rodiče samoživitele nebo člověka podle popisu jeho situace. Jedním kliknutím mu nabídnete pomoc. Spojíme vás anonymně v našem online chatu. 

 

Přehled poptávek pomoci

 

Bezpečné a diskrétní online chatování

Na online chatu spolu mohou komunikovat obě strany s jistotou, že své údaje předají až v okamžiku, kdy vzájemně získají důvěru. Proto doporučujeme dárcům, aby nikdy neodesílali peníze předem, pokud nemají dostatek informací o žadateli. 

Patří do rubriky: Android Apple Windows
Upravit
comments powered by Disqus