Online aplikace pro hokejové mistrovství světa 2015 v mobilu

0

Celý národ žije hokejem, všechny informace můžete mít s sebou v mobilu. Ve volné chvíli si můžete i zahrát. 

  • 2015 IIHF powered by Škoda
  • Push hockey
  • Ice Rage: Hockey

Kompletní mistrovství světa 2015 IIHF

Úplné informace o letošním českém hokejovém mistrovství 2015 vám přináší mezinárodní hokejová federace v aplikaci 2015 IHFF. V úvodu si stačí zvolit světový šampionát a k dispozici jsou výsledky, informace o týmech i zápasech. Nezapoměňte si zvolit v nastavení svůj oblíbený tým, tedy předpokládáme že Czech republic. V poslední záložce Škoda fun zone naleznete výpis Twitteru o mistrovství.

 

Škoda jen, že aplikace vypadá graficky jak z Windows Phone 7, nepřizpůsobuje se novým displejům, nejednou padá a evidentně nebyla aktualizována už roky. Svůj účel ale splní.

 


2015 IIHF stahujte zde

 

Push hockey

Další graficky příšernou aplikací je Push hockey. Dohání to však funkčně, přináší nejnovější informace ze zápasů národního týmu a v plné verzi především pomocí notifikací informuje o změně skóre. Pokud tedy nemůžete sledovat zápas online, budete vědět o každém gólu. Lite verze má bohužel tuto funci vypnutou, plná verze stojí 25Kč.  

 


Push hockey stahujte zde

ČT sport

Všechny zápasy letos vysílá aplikace ČT sport. Během souběžných zápasů po stisknutí tlačítka Play nabízí výběr živých streamů, navíc jsou k dispozici aktuální články s videem o sportu i Twitterový účet ČT sport.   

 


ČT sport stahujte zde

 

Hra na závěr: Ice Rage: Hockey

Nakonec jedna návyková hra. Už podle názvu je jasné, že se nebude jen zápasit, ale dojde na tvrdé souboje bez rozhodčího. Nenechte se odradit infantilní grafikou, s hrou je opravdu sranda. Plná verze však přijde na 55Kč.

 


Ice Rage: Hockey stahujte zde

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus