Online televize v mobilu Lumia: Stream.cz, ČT24 a Sport, iVysílání, Prima Play, Voyo, HBO GO

0

Vytvořte si snadno svoji online televizi v mobilu pomocí mnoha českých aplikací pro přehrávání filmového a zpravodajského obsahu.

  • internetové pořady a vysílání
  • televizní archivy a živé vysílání ČT, archiv Prima Play
  • placené archivy a živé vysílání Nova, O2TV a TOP Fun

Stream.cz

Je úplným nováčkem na trhu, v hlasování na Seznamu si ho zvolili sami uživatelé a díky nim je nejnovějším přírůstkem do rodiny aplikací Seznam.cz. Je přesnou kopií webového obsahu české internetové televize.

 
Stream.cz stahujte zde

Videa česky

Poměrně nová aplikace patří ke stejnojmenému oblíbenému webu se zábavou z celého světa, ke které autoři přidávají české titulky. Setkat s etu můžete se světovými show a zábavnými pořady, stejně jako s videi amatérů.


Videa česky stahujte zde

CT24

Název aplikace říká vše. Nejnovější zprávy, videa, Twitter a živé vysílání naší nejdůležitější zpravodajské stanice, která pochází z naší dílny Mobildrive.cz

ČT 24 stahujte zde

CTsport

Sport na České televizi přináší novinky, Twitter, videa i živé vysílání a společně s iVysílání jsme opět hrdými autory. Během velkých akcí, jako mistrovství světa nebo olympiáda umožňuje narozdíl od televizního vysílání spuštění více sportovních kanálů ČT.

ČT Sport stahujte zde

iVysílání

Poslední z trojice ČT je nejoblíbenější televizní archiv, ve kterém najdete naprostou většinu odysílaných pořadů za posledních deset let. Aplikace je k dispozici také pro tablety a počítače ve Windows Store. 

iVysílání stahujte zde

Prima Play

Je príma pustot si pořady z obrazovky i v mobilu, Play přináší vybrané pořady z archivu televize, nové epizody seriálů o vaření nebo ze života.

Prima Play stahujte zde

Voyo.cz

Až 2000 českých i zahraničních filmů a online živé vysílání skupiny Nova můžete za měsíční paušál získat s aplikací Voyo.cz.

 

 
Voyo.cz stahujte zde

O2TV

Živé vysílání desítek kanálů, nahrávání a zpětné sledování libovolných TV pořadů přináší O2TV nejen pro své zákazníky, ale libovolným předplatitelům služby za měsíční poplatek. 

 

 
O2TV stahujte zde

 

Topfun

Ne vše je zadarmo, Topfun je ukázkou, jak by mohla vypadat videopůjčovna v mobilu, pokud by se konečně velká filmová studia umoudřila. Nabídka je tedy zatím spíše různorodá, filmové novinky nečekejte a ceny jsou spíše vyšší než příznivé. Přesto stojí za vyzkoušení.  

Topfun stahujte zde

 

HBO GO

Pokud máte ve své televizi předplacené HBO, můžete využívat zdarma také archiv HBO GO, stačí se registrovat u svého poskytovatele.

 


HBO GO stahujte zde

 

Český TV Program 

Úplně nakonec jsme si nechali nejstarší Český TV program. Aplikace z naší dílny je ve Windows Phone Store od jeho začátků a je ZDARMA.

Jako autoři se uživatelům omlouváme, pokud některý program není k dispozici, nejde o chybu aplikace, ale získat data o programech televizí zdarma není snadné a poskytovatelé za svá data neručí. 

 


Český TV program stahujte zde

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus