Podvod se nepovedl, okradený Pepa.cz přechází na novou doménu Klido.cz

Šokující aféra okolo slevového portálu Pepa.cz končí přechodem na novou doménu. Zápis do do insolvenčního rejstříku byl stažen, bankrot se nekoná, na podvodného jednatele bylo podáno trestní oznámení. 

0

Kauza hýbe český internetem od pondělka, kdy pronajatou doménu Pepa.cz její vlastník přesměroval na vlastní slevový agregátor. Tím odstříhnul celý tým slevového portálu od zákazníků a pokusil se vydělávat na jeho dobrém jméně.

Ředitel portálu Petr Sýkora reagoval tiskovým prohlášením, ve kterém informuje o dočasném přesunutí na novou doménu (pobytov.cz) a vyvrací obavy obchodních partnerů z insolvenčního návrhu, který podal dřívější jednatel firmy jako odvetu za trestní oznámení, které na něj firma před dvěma měsíci podala pro údajný podvod. 

 

Slevový portál byl včera oficiálně přesunut na novou doménu klido.cz

 

Vzhledem k našim dřívějším vynikajícím zkušenostem s obchodním týmem slevového portálu doporučujeme našim čtenářům, aby se nenechali podvodem zmást a původní doménu přestali navštěvovat, neboť na ní najdou nyní jen jeden z mnoha desítek agregátorů, které se přiživují pomocí provizí na slevách. 

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus