Portál zařízení zobrazuje podrobné informace o běhu mobilu s Windows 10

Pokud vás zajímají podrobnější informace o běhu mobilu nebo si potřebujete instalovat nebo odebrat aplikace z mobilu Windows 10, zapněte si v menu podporu pro vývojáře a zobrazte si obsah ve webovém prohlížeči. 

0

Windows 10 obsahuje poměrně skrytou funkci Portál zařízení pro vývojáře. Umožňuje instalace nepodepsaných aplikací mimo Store, odebrání instalačních souborů a všechny informace o běhu mobilu, procesoru, paměti a grafiky. 

Vstupte do Nastavení>Aktualizace a zabezpečení>Pro vývojáře a aktivujte ho. Do prohlížeče internetu v počítači zadejte zobrazenou adresu a zadejte vygenerovaný párovací kód z mobilu. Od té chcíle je přes wi-fi nebo kabel mobil připojený k počtači, kde online ukazuje běžící aplikace, systém i hodnoty hardware. 

Pokud nejste velmi zkušení, dále v počítači do ničeho nezasahujte, zejména neodebírejte aplikace nebo služby, způsobíte tím minimálně havárii systému až do restartu, v horším případě i poškození, které nemusí jít opravit ani pomocí Windows Device Recovery Tool

Patří do rubriky: Windows Windows 10 Mobile
Upravit
comments powered by Disqus