Představeno MIUI 9 od Xiaomi s rozdělenými obrazovkami a inteligentním asistentem

Xiaomi právě představilo 9. verzi svého rozhraní MIUI. Nejdůležitějšími novinkami je rozdělení obrazovky pro dvě aplikace současně, Smart Assistent pro inteligentní spouštění aplikací a prohledávání obrázků.

0

MIUI 9 bude dostupné v beta testování pro Redmi Note 4X a Mi6 už během srpna, postupně se budou připojovat další modely. Finální verze bude v září pro široké portfolio i velmi starých modelů, seznam aktualizovaných přístrojů jsme zveřejnili tento týden.
Funkce vyhledávání obrázků umožní procházet fotografie a filtrovat je podle lidí, umístění, výrazu, událostí, dokumentů a screenshotů. Vedle toho bude Smart Assistant také schopen prohledávat text a soubory a doporučit spuštění relevantní aplikace založené na obsahu obrazovky.

Nejde samozřejmě o všechny novinky, MIUI9 přináší také mnoho vylepšení pod kapotou, snížení časů načítání aplikací, nový souborový systém, vylepšenou správu mezipaměti nebo dynamické přidělování zdrojů a další. 
Nová verze jednoho z nejsložitějších a nejvíce upravujících louncherů Androidu je vítanou aktualizací, která umožní udržet krok s konkurencí a potvrzuje velký zájem Xiaomi o své zákazníky. 
Patří do rubriky: Android Xiaomi
Upravit
comments powered by Disqus