Prudké zdražení? Tankujte nejlevněji s mBenzin.cz, seznam čerpacích stanic s pokutami ČOI

0

mBenzín.cz je sociální síť řidičů, kteří zaznamenávají aktuální ceny benzinu, nafty, LPG a CNG na čerpacích stanicích, nechybí přehled cen v zahraničí, seznam pokut udělených ČOI a srovnání cen STk a emisí. 

mBenzin.cz je databází aktuálních cen pohonných hmot, do které můžete přispět i vy. V mobilní aplikaci, v mobilním prohlížeči nebo na webu stačí vyhledat konkrétní čerpací stanici a zaznamenat současnou cenu, přidat poznámku k benzínce nebo její obsluze. V přehledu vývoje cen se můžete podívat, zda ceny klesají nebo jsou na vzestupu nebo si najít jejich historii. 

Na webu www.mbenzin.cz najdete i další služby, jako je plánování tankování na trase, do kterého stačí zadat start a cíl, vzdálenost od trasy a získáte seznam nejlevnějších čerpacích stanic v nastaven vzdálenosti. 

 

Pokuty za nekvalitní paliva a průměrné evropské ceny

Seznam pokutovaných čerpacích stanic od ČOI za nekvalitní palivo zase pomůže tankovat pouze kvalitní benzin, naftu nebo LPG. Vyrážíte na dovolenou? Na mBenzin najdete i aktuální průměrné ceny v evropských zemích.

 

Seznam STK a emisí, srovnání cen

Hledáte nejlevnější STK v okolí? Zajímá vás, jaké jsou ceny za technickou prohlídku a měření emisí? To vše přináší mBenzin.cz na webu i v mobilní aplikaci. 

mBenzin.cz



Patří do rubriky: Android Apple Windows
Upravit
comments powered by Disqus