Recenze nové ohromující hry Badland pro Windows Phone

0

Badland, velmi oblíbená hra na všech platformách, přichází na Windows Phone. Přečtete si, zda se za vysokou cenu vyplatí. 

Vývojáři postupně smazávají ztrátu Windows Phone telefonů v počtu kvalitních her ve Store. Nově je ke stažení hra Badland, která má na ostatních operačních systémech velmi vysoké hodnocení za ohromující design a propracovaný systém hry.

      

V hlavní roli neposedná moucha

Hlavní postavou je moucha, která má za úkol prodrat se hlubokým lesem. Její ovládání je jednoduché, po každém doteku prstu na displej moucha zamává křídly a vzlétne výše. Bezpečnému průletu lesem pomáhají ,,nemoci", které ji zmenší nebo zvětší, zrychlí nebo zpomalí, vytvoří z ní hopík či dokonce rozmnoží.

 

Různá herní prostředí dokáží opravdu zavařit mozek. K dispozici je nespočet překážek, které se s přibývajícími úrovněmi ztěžují, nad některými se budete muset hodně zamyslet. Pro bezradný mozek nechybí záchrana, máte možnost přeskočit checkpoint, ovšem k dokončení celé hry se k němu budete muset později vrátit. 

Za hodně peněz ještě více grafiky

Dohrát hru během jednoho dne je nemožné, v single playeru se skládá z 80 úrovní a ke každé z nich jsou připojeny 3 mise. Za příplatek 20 korun získáte navíc 10 supertěžkých úrovní. Tím nabídka nekončí, stejných 40 úrovní z prvního dne můžete hrát i v takzvaném coop módu až pro čtveřici hráčů.

 

Nechybí ani multiplayer až pro 4 hráče, který hru posouvá mezi absolutní špičku a ospravedlní i vyšší cenu. 23 úrovní se postupně otevírá současně s postupem v základní hře. Vývojáři slibují, že další budou přibývat. 

 

Vyplatí se zaplatit vysokou cenu?

Za Badland si vývojářské studio Frogmind účtuje 80Kč. Je na každém hráči, zda ocení úžasnou propracovanou grafiku a dlouhé hodiny zábavy o samotě nebo s kamarády. Odměnou jsou také chybějící překážky známé z ostatních free her, žádné čekání nebo vestavěné doplňkové platby za postup ve hře a výbavu. 

 

Nekupujte zajíce v pytli. Zdarma je v demo verzi dostupných prvních deset levelů pro single a 5 map v multiplayer módu, během kterých si uděláte obrázek sami. Myslím, že jen málo komu se hra vyloženě nebude líbit, já jsem ji zakoupil okamžitě a investice nelituji.
Hra je dostupná pro všechny telefony s Windows Phone 8.

 


Stahujte zde

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus