Revoluce roku 2017 se blíží, zcela nový Samsung Galaxy 8 tvrdě zaútočí na iPhone 8

Letos se na trhu mobilních telefonů konečně budou dít změny. Apple připravuje revoluční iPhone 8, Samsung si chce špičku udržet přepracovaným Galaxy S8.

0

V roce 2017 bude zaklínadlem číslo osm. Zatímco Apple chce po dvouletém vytěžení úspěchu trhy ohromit iPhone 8, stejný cíl má Samsung Galaxy S8. Oba přijdou zřejmě s vestavěnou čtečkou otisku prstů do displeje a bezrámečkovým displejem. 

 

Zatímco u iPhone bude displej do krajů novinkou, Samsung má v plánu zaoblený displej zmenšit i v dolních partiích. Díky prověřování problémů s vybuchujícím Note 7 však možná nabere zpoždění, ale přesto stihne být na trhu dříve, než podzimní iPhone 8. 

Další odvážnou revolucí z Asie by mohly být senzorové klávesy po stranách, které by měla nahradit současná tlačítka. Výsledkem by mohl být jednolitý a uhlazený design, jaký jsme ještě nepoznali, ze kterého budou vycházet levnější modely po několik budoucích let. 

 

Novinek však může být mnohem víc. U Galaxy S8 se spekuluje o novém typu bezdrátového dobíjení, u kterého by nemělo být potřebné přesné uložení na dobíjecí podložku a nejnovější verzi AMOLED displeje M8 s až o 30% vyšší svítivostí a obří velikosti 5,7 a 6,2". 

Patří do rubriky: Android Apple Samsung
Upravit
comments powered by Disqus