Samsung Galaxy S8 má problém s načervenalými displeji. Údajně jde o softwarový problém

Některé telefony Samsung Galaxy S8 a S8+ mají problém s načervenalými Super AMOLED displeji. První vadné kusy se objevili už na jejich představení v New Yorku a většina lidí si myslela, že jde jen o výjimku, nyní se však hlásí další uživatelé se stejným problémem.

0

Někteří si mysleli, že jde o vlastnost displeje osmičky, ale v porovnání s ostatními telefony se zjistilo, že to tak není. Problém s načervenalým displejem se dá částečně řešit upravením barevného spektra v nastavení, ale u takového high-end telefonu by se podobné situace stávat neměly.

 

Společnost Samsung vydala prohlášení, že do několika dnů by měla vypustit softwarovou aktualizaci, která bude celou situaci s načervenalými displeji řešit. Zároveň výrobce ubezpečuje, že zařízení jako takové je v pořádku a zákazníci se nemusejí bát.

I přes problémy s displeji se prodávají Samsung Galaxy S8 a S8+ velice dobře a v Jižní Korei je na jeden milion předobjednávek. Jak je vidno, korejský výrobce nebude mít bez problému ani svou další vlajkovou loď, když vzpomeneme na vybuchující Galaxy Note 7.

Patří do rubriky: Android Přístroje
Upravit
comments powered by Disqus