Škola začíná! Rozvrh hodin Dobrý plán zdarma upozorní na domácí úkoly

Good Plan vám pomůže přežít krušné začátky školního roku. Hlídá rozvrh hodin, barevně odlišuje předměty a hlídá termíny domácích úkolů. 

0

  • rozvrh hodin s barevným označením
  • popis předmětů s detaily
  • domácí úkoly s upozorněním na termín dokončení
  • aplikace je zdarma

Určitě si říkáte, že prázdniny rychle utekly. Opět dostanete rozvrh, přijdou domácí úkoly a učitelé toho na vás zase naloží tolik, že bude těžké si vše pamatovat. Ale nezoufejte! Přinášíme vám aplikaci Good Plan, která si hravě poradí s rozvrhem a dokáže připomenout i důležitý domácí úkol.

V aplikaci je možné sestavit si kompletní rozvrh hodinu po hodině, nastavit si časovou délku každé hodiny, učitele, učebnu a také přiřadit si k předmětům barvy, podle kterých je od sebe hned rozeznáte. Dokonce jde nastavit Lichý a Sudý týden. 

První nastavení je trochu krkolomné, ačkoli je k dispozici nápověda, překlad není stoprocentní. Přidání prvního rozvrhu se provádí přes tři tečky v dolním menu, které jsou přeložené jako tři body na displeji, tak se nenechte překvapit a odradit. Pak už jde vše jako po másle.

 

Domácí úkoly

Pokud zapomínáte často na domácí úkoly, zapisujte si je do úkolníčku. Stačí si nastavit čas a úkol, přiradit jej k předmětu a aplikace vás na něj včas upozorní. Termín upomínky je jen na vašem vlastním uvážení, může to být den nebo i týden předem.

Dobrý plán je zdarma výměnou za nemalý banner v záhlaví, který lze odstranit za 25Kč. Používáte jiný školní plánovač? Napište nám o něm a rádi ho školákům doporučíme. 

 


Dobrý plán stahujte zde

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus