Skvělá nabídka: Nokia Lumia 930 za 13 890,- s bezdrátovou nabíječkou zdarma

Mnoho zákazníků jistě zklamalo, že Nokia začala na českém trhu prodávat pouze dvě barevné varianty. Pro zájemce o barvičky tu máme jeden skvělý tip.

0

Nokia Lumia 930 je vlajkovou lodí výrobce pro tento rok. Nabízí výbornou výbavu ve všech ohledech. Naše podrobné první dojmy ze třídenního testování si můžete přečíst zde.

Internetový obchod Max-Shop přichází s velmi výhodnou nabídku. Za cenu 13 890,- můžete objednat zelenou nebo oranžovou Nokia Lumia 930 s bezdrátovou nabíječkou v ceně. Černá a bíla varianta bez dobíječky je dokonce výrazně levnější.  

 

Varianta s dobíječkou je dovozová, zkontrolujte proto zemi původu. Záruka v autorizovaném servisu se vztahuje pouze na přstroje distribuované v Evropě, mimoevropské kusy lze reklamovat pouze u prodejce. 

 

Objednat Nokia Lumia 930 přes Max-Shop

 

Přiložená bezdrátová nabíječka DT900 byla představena už před delším časem společně s Nokia Lumia 920. Komu by nevyhovovala, může si dokoupit nejnovější opravdu bezdrátovou Nokia DC-50 s vestavěnou baterií, kterou doma nabijete a kdykoli z ní můžete doplnit baterie pouhým položením telefonu.

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus