Sledujte výsledky Formule 1 online v mobilních aplikacích

Královna motosportu patří i do mobilu Nokia, sledujte výsledky Ferrari nebo RedBull, zahrajte si za Vettela, Alonsa nebo Hamiltona.

0

Sestavili jsme seznam aplikací pro opravdové fanoušky Formule 1, kteří nechtějí propásnout žádnou novinku ze světa nejsledovanejšího sportu, výsledky a informace o závodech. Nakonec jsme přidali jednu hoodně retro hru.

 

ESPN 

Přehledný pomocník při sledování informací o F1. Aplikace je rozdělena do několika sekcí, ve kterých se zobrazují novinky ze světa F1, příspěvky z Twitteru, tabulky všech jezdců a nakonec všechny výsledky jezdců i stájí. 

 

Skvělé na tom také je, že můžete sledovat závody i živě, ale je potřeba další aplikace, kterou vám ESPN samo nabídne. ESPN neslouží jen pro milovníky Formule 1, ale pro nadšence dalších sportů jako je basketbal, fotbal, hokej a další.

 

 
ESPN stahujte zde

 

Guide for 2015 Formula Racing

Další vychytaná appka zobrazí odpočet data a času do příštího závodu, takže ho určitě nezmeškáte. Dále nechybí, jako u ostatních aplikací, kalendář plánovaných závodů, pořadí jezdců a týmů, příspěvky z Twitteru a oproti konkurenci i fotografie aut i jezdců. A nakonec si můžete počíst i články ohledně F1.  

 


Guide stahujte zde

 

Racing World

Racing World má všechny funkce jako ostatní i s odpočítáváním, nechybí výsledky i statistiky závodů a jezdců, navíc je velmi graficky povedený a v placené verzi PRO obsahuje i TV Guide. 

 

 
Racing World stahujte zde

 

PitlaneOne

Podobná aplikace jako ostatní je i Pitlane, v trochu divočejší grafice přínáší novinky i výsledky.

 


PitlaneOne stahujte zde

Brick F1

A mezi čekáním na další závod nakonec jedna klasika, se kterou jste se mohli setkat na svém GameBoy. Brick F1 je jednoduhá černobílá hra, ve které musíte dovést svou formuli co nejdál bez srážky s jiným vozidlem. Kostičkované formulky jsou opravdu nostalgické retro, ale Brick F1 přesto neztratil vůbec nic ze své návykovosti.

 


Brick F1 stahujte zde
 

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus